Nominace kandidáta CCO

Nominovat je možné osobu či instituci, jejíž práci lze považovat za příkladnou v péči o nemocné či jakkoli jinak potřebné - tedy v oblastech zdravotnictví, sociálních služeb, duchovní služby, ale i jakékoli jiné služby, kterou lze považovat za službu lidem či společnosti.

Nyní probíhají nominace kandidátů ocenění pro rok 2020.

Nominovat je možné do konce dubna 2020 vyplněním formuláře nebo odesláním emailu na info@milosrdni.cz, zavolat můžete do našeho brněnského kláštera na číslo 543 165 319, anebo nám nominaci můžete poslat klasickou poštou na adresu: Klášter milosrdných bratří, Vídeňská 7, 639 00 Brno.

Za všechny nominace děkujeme!

 

 

Navrhovatel

Prosíme o uvedení Vašeho jména a kontaktu, abychom s Vámi mohli zahájit proces nominace kandidáta Ceny Celestýna Opitze. Vaše jméno může zůstat utajeno, nikde nebude zveřejněno.

email, telefon, ...

 

 

Kandidát Ceny Celestýna Opitze

Zde, prosíme, uveďte plné jméno Vámi navrhovaného kandidáta se stručným popisem činnosti, za kterou je na ocenění navrhován (oblast zdravotnictví a sociálních služeb). 

nepovinné

2020-05-04-box-modlitby

Naše země spolu s celým světem bojuje s jednou z největších hrozeb, kterou mnozí z nás kdy zažili. Nezapomínejme zvlášť v těchto náročných dnech

NA SÍLU MODLITBY!


Svatý Jane z Boha, 
Panno Maria, uzdravení nemocných, 
orodujte za nás!